2011/03/26

Uuel hooajal uue hooga

Leidsin lõpuks aega ja viitsimist blogisse kirjutamiseks. Uskumatu, aga tõsi! Viimane postitus oli rohkem kui pool aastat tagasi ja ma tõesti näen nüüdsest vaeva, et nii suurt pausi ei tekiks. Pealegi ainult natukene veel(ligi 2 kuud) ja ongi suvevaheaeg = rohkem vaba aega.

Kuna terve talv pole siia midagi kirjutanud, siis kõigepealt teengi kokkuvõtte sellest hooajast: kehv. Tehtud. Tegelikult on targem kirjutada, mida õppisin:
1. treeninguid alustan enne hooaja algust, st teen põhjaliku ettevalmistuse (möödunud talveks ettevalmistus otseselt oli suhteliselt nullilähedane);
2. jõutreeningute osakaalu tõstan tunduvalt, sest makaronkätest pole enam ammu kasu;
3. kuivasid kaarditreeninguid teen kindlasti rohkem;
4. loomulikult viin tiitlivõistlustel eesootavaga põhjalikult kurssi, seekord jäi sedatüüpi ettevalmistus natuke tagasihoidlikuks.


Jätkan vaadates tulevikku ja keskendudes o-jooksule. 2011. aasta hooaja avas minu jaoks koondiselaager Jõulumäel (20-25.03), mille saaks kokku võtta nii: 6 päeva, 14 treeningkorda, 14h 14min ja 97,4 km. Selle aasta esimene võistlus on Peko Kevad(8-10.04) ning kõige esimesel päeval kohe öine orienteerumine, seega hooaja avapauk on lambivalguses. Järgnevad Tartu kevad 2011(16-17.04) ja 52. Jüriööjooks(23.04). Alates aprillikuu teisest nädalavahetusest saab iga laupäev-pühapäev võistelda. Aprilli tähtsaim võistlus ehk ongi Jüriööjooks Keilas, kus tuleks vähemalt eelmise aasta tulemust korrata (3. koht), st jokakate parimat tulemust.

2 comments: