2012/10/26

26. okt - hellou talv!

Uskumatu, aga tõsi, Evely jõudis blogima üle pikapika aja. Ilmselt ootamatult nagu täna tekkinud lumehanged, tuli ka idee näpistada veidi oma ajast blogisse postituse tegemiseks. Kui õppimisele pole suuteline keskenduma, siis peab ju midagi muud niisama passimise asemel tegema. Kooli algusega läks kõik ülimegasuper kiireks ning vaevu on hingamisekski aega.

Lõbus: http://www.postimees.ee/?g=13244&art=1020212#532632 .

Võistlusanalüüse siia tagant järgi enam kirjutama ei hakka, küll aga võin paari sõnaga hooaja kokku võtta. Kui kunagi aega leian pikemaks mõttepausiks(tõenäoliselt lumelaagris alles), siis tuleb teha korralikum vigadealanüüs, aga praegu võin öelda seda, et õppida on oioioioiiii kui palju möödunud hooajast. Seda muidugi tänu sellele, et vigu sai oioioioiiii kui palju tehtud. Aga vigu peab tegema ja ma pole isegi väga pettunud nende üle, sest need on ju ainukesed, mis edasi viivad!!! Muidugi on kahju, et soovid/plaanid/eesmärgid jäid osa reaalsuseks vormistamata, aga selleks on mul veel järgmine juunioriaasta! Järgmine aasta olen kogenenum kui kunagi varem ja kavatsen üllatada. Kui mitte teisi, siis vähemalt iseennast. ;) Kindlasti minu hooaja veidi nukramaks tegi see, et ei suutnud korralikult treeningplaani järgida. Kallid sõbrad, see on superoluline! Kevadine eksamiperiood pani mind kindlasti suure vaimse pinge alla ning nõrgestas o-võistlusteks valmisolekut ja MMiks keskendumist. Usun, et kaks nimetatud tegurit on kõige suuremad selle hooaja tulemuste mõjutajad. Pärast MMil tehtud korralikku viga kaotasin täielikult enesekindluse ning oli põhimõtteliselt vaja uuesti orienteeruma õppida. Kindlasti on vaja veel paar sammu teha, et kindlus tagasi saada, aga need jäävad edasiseks. Nüüd on juba so-hooaeg algamas ja o-jooksu on vaja puhkus teha.


Mis septembris ja oktoobris korda saatnud?
Stay Fit! Week

  • Elu esimestel Soome MVl sai käidud septembri keskel. Üks vähestest võistlustest, millega hooajal peaaegu rahule saan jääda. Kvalifikatsioonist sain 8. kohaga (kaotus 2:45) edasi ning finaalis 13. koht (kaotus 10. kohale 57s, võitjale 4:28). Jooksukiirust ei tundud üldse olevat ning viga sai ka ikka korralikult tehtud. Esimese kohta usun, et täitsa okei. Ma kaotan ju juba maastikul jooksmisega ning nõlvast alla minekuga meeletult.
  • Korraldasin EBSis (Estonian Business School'is) n-ö tervisenädala Stay Fit! Week. Üritus kuulus suurema projekti nimega "Ole vormis!" alla, mis korraldas suvel katusetreeninguid ja praegu korraldab kontorites aktiivseid kohvipause. Keda projekti üritused huvitavad, siis nendel on võimalik silma peal hoida veebilehel www.olevormis.ee.
  • "Ilus" punkt oj-hooajale - tühistamine BJC teates ... miiissssmõõõtttes ei või isegi viimane võistlus ilusti lõppeda. Kui mina olen suutnud peaaegu hakkama saada, siis peab loomulikult vastikvastikvastik puudujäänud piiksuke punktis kõigele vee peale tõmbama. Milline pettumus!
  • Libahundi jäljel käisin Mehis Muruga ja saavutasime seal 19. koha. Kuna eelmine õhtu oli 38,4 kraadi (vähemalt.. see tõusis vaikselt.. ma kauem ei julgenud hoida ja näha, kuidas kõrgemaks läheb), siis usun, et võin rahule jääda endaga. Pärast võistlust oli kehatemperatuur tervelt kraadi võrra madalam. Võistlus oli superfun ja kindlasti tahan teinekordki minna. Järgmine kord siis tervena. Tulemused: http://libahunt.kutimuti.ee/tulemused_2012_sug/results.htm .


Ja nüüd keskendun SO-hooajale! 
Mul on juba päris mitu rullsuusatreeningut tehtud, ausalt! Täna tahtsin ka minna, aga lumi tuli maha .. ei saanud .. aga tundub, et õhtuks on piisavalt palju tulnud, et seda minna katsetama seda ollust seal maas visurisudega. Juhuu! Funfunfun, here I come! :)

JWSOC on täpselt 108 päeva pärast. 
Seekord toimub so MM naaberriigis Lätis Madona lähistel.
Koduleht: www.esoc2013.lv. 

No comments:

Post a Comment